etek_moda

Kim, nasıl etek giymeli?

Ağu 17 • Trend • 1342 Views • Yorum yok Kim, nasıl etek giymeli?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Kim, nasıl etek giymeli? konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Kim, nasıl etek giymeli? ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

etek moda

Yeni sezon eteklerin istilası altında ama önemli olan, hem yakışanı hem yaşam tarzına uyanı seçmek.

Başımızı hangi vitrine çevirsek renk renk, değişik modellerde birçok etekle karşılaşıyoruz. Diz boyu, diz altı, bol, yırtmaçlı, pileli, likralı… Modeller kadar kumaşlar ve desenler de o kadar çeşitli ki doğrusu insan karar vermekte zorlanıyor.

Kim, nasıl etek giymeli? İnce bellilier, kısa boylular… Hepsi yazının içinde!

etek moda

İş kadınlarına öneriler
Masa başında çalışanlar klasik tarz etekleri tercih edebilirler. Bunlar düz dar kesim olabildiği gibi pileli, yırtmaçlı kesimlerde olabilir. Fazla hareket etmedikleri için doğal dokulu ve likralı kumaşlar tercih sebebi olabilir.

Sürekli hareket halinde olanlar için ise, hem şıklık hem rahatlık için, bu yılın trendi olan kloş, dizaltı boyunda etekler, valonlu çingene etekleri ve çan tarzı etekler oldukça uygun.

etek moda

İnce bellilere çan etekler
İnce belli olmak şüphesiz her kadının hayali. Ancak kimi kadınların beli oldukça ince, basen kısımları bele oranla daha geniş olabiliyor. Bu durumda dar kesimler tercih edildiğinde orantılı bir görünüm ortaya çıkmayabiliyor.

Çok ince belli, baseni daha geniş kadınlara basenden sonra, çan tarzı inen etekler öneriyor.

mini

Kısa boylu kadınlara kısa etekler
Kilolu ve kısa boylu kadınlara etek boyu kısa etekler giymeleri tavsiye ediliyor. En fazla dizde biten etek boyları tercih edilmeli çünkü uzun etekler boyu daha da kısa gösterir.

Zayıf kısa boylu kadınlara da etek boyu kısa etekler yakışıyor. Fakat modeller üzerinde değişik alternatifler kullanılabilinir. Çünkü bu tip kadınlar değişik modelleri rahatlıkla taşıyabilirler.

etek moda

Renk, desen ve kumaş önerileri
Kısa ve dar etekler için koyu renkler tercih edilebileceği gibi gibi açık renk ve desenli kumaşlar da kullanılabilir.

Uzun ve bol kesimli etekler için desenli, soft renkler olabildiği gibi canlı renkler de kullanılır.

Kısa ve pileli etekler için ekose kumaşlar ve düz koyu renkliler seçilebilir.

Uzun, düşük belli ve dar etekler için koyu renkler ve çizgili kumaşlar tercih edilebilir.

Dizaltı, dar etekler için iri desenli, karışık renklerin dışındaki diğer düz renkler seçilebilir.

elbise vucut son glr

Tünik elbiseleri nasıl giymeli? Vücudunuza en uygun tünik elbiseyi nasıl seçeceksiniz? Göbekli misiniz, kalçalı mı, küçük göğüslü mü? İpuçları burada…

Stil görünmenin kuralları Stil sahibi olmanın ve görünmenin kurallarını biliyor musunuz? Esra Çoruh’un önerileriyle tişört ve jean’le bile stil sahibi görünmek mümkün…

Vücut şekline göre elbise modelleri İster kilolu, ister zayıf, ister aşırı uzun boylu olun; her elbiseyi vücudunuza uygun giydiğinizde tüm modeller size yakışacaktır.

Daha ince görünmek için nasıl giyinmeliyim? Her kadın ince görünmek ister, hatta zayıflar bile hep daha ince görünmenin derdindedir. Kıyafet, renk ve aksesuar hileleriyle bu illüzyonu yaratmak mümkün! universalmagazin.com’da…

Kim, nasıl etek giymeli? hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Kim, nasıl etek giymeli? hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Related Posts

Turkcell CocaCola

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


4 × = otuz iki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

« »

kurumsal seo haber web hosting